Демісезонне Жіноче Стьобане Пальто р.52,54 Подовжена куртка Плащ Symonder

Распродажа
- В наявності 2 од.
- Код: 631 t
2 500 ₴
+380 (98) 590-30-00
Вадим
- +380 (67) 104-56-66Viber, WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🍂 НОВА Батальна Модель Сезон Осінь
☂️ Демісезонне Утеплене Стегане Пальто Плащ із Капюшоном арт. 631
🇨🇳 ТМ Symonder – Фабричний Китай
Найбільша торгова марка з пошиття одягу з потужностями в Туреччині та Китаї є на ринку верхнього одягу з 1993 року. Бренд Symonder пропонує якісні та стильні куртки та пуховики, які відповідають найвищим міжнародним стандартам.
Висока Якість за Доступними цінами від Прямого Постачальника.⠀
✅ Світло Сірий (Біж) - Розміри в наявності: 52, 54
* Розмірна сітка див. фото↗️
* Довжина Виробу по спинці ок.110 см
* Рукав 66-69 см, регульований манжет
ХАРАКТЕРИСТИКИ
* Напів-приталений силует елегантно сидить по фігурі
* Матеріал Влагонепроникний (НЕ ПРОМОКАЄ!)
* Застібається Виріб на Блискавку
* Зручний Капюшон із фіксаторами
* Висока Якість фурнітура
* Міцна Фірмова підкладка
* 2 зовнішні кишені на блискавці, 1 внутрішня⠀
* Утеплювач БІОПУХ Sustans sorona (НЕ ЗБИВАЄТЬСЯ)
🚀 Доставка по Україні можлива в день оплати!⠀
У нас лише оригінальна продукція (весь товар сертифікований)!⠀
Працюємо на пряму із фабриками виробниками!⠀
⛳ Гарантія низької ціни!⠀
За запитом додаткові фото та розмірні сітки.⠀
Індивідуально допомагаємо з підбором моделі та розміру за Вашими вимірами. ⠀
💁 Пишіть, телефонуйте, - детально відповімо на всі Ваші запитання⠀
Відправка верхнього одягу з оплатою післяплатою, провадиться за умови мінімальної передоплати, у розмірі 150 грн.⠀
💖 Наш сайт: https://x-sale.com.ua⠀
💙 Facebook: https://www.facebook.com/sale.com.ua
💜 Instagram: https://www.instagram.com/x_sale_
💛 Telegram канал:⠀ https://t.me/x_sale
💚 Whats App/Viber 📲 +380985903000
☂️ Демісезонне Утеплене Стегане Пальто Плащ із Капюшоном арт. 631
🇨🇳 ТМ Symonder – Фабричний Китай
Найбільша торгова марка з пошиття одягу з потужностями в Туреччині та Китаї є на ринку верхнього одягу з 1993 року. Бренд Symonder пропонує якісні та стильні куртки та пуховики, які відповідають найвищим міжнародним стандартам.
Висока Якість за Доступними цінами від Прямого Постачальника.⠀
✅ Світло Сірий (Біж) - Розміри в наявності: 52, 54
* Розмірна сітка див. фото↗️
* Довжина Виробу по спинці ок.110 см
* Рукав 66-69 см, регульований манжет
ХАРАКТЕРИСТИКИ
* Напів-приталений силует елегантно сидить по фігурі
* Матеріал Влагонепроникний (НЕ ПРОМОКАЄ!)
* Застібається Виріб на Блискавку
* Зручний Капюшон із фіксаторами
* Висока Якість фурнітура
* Міцна Фірмова підкладка
* 2 зовнішні кишені на блискавці, 1 внутрішня⠀
* Утеплювач БІОПУХ Sustans sorona (НЕ ЗБИВАЄТЬСЯ)
🚀 Доставка по Україні можлива в день оплати!⠀
У нас лише оригінальна продукція (весь товар сертифікований)!⠀
Працюємо на пряму із фабриками виробниками!⠀
⛳ Гарантія низької ціни!⠀
За запитом додаткові фото та розмірні сітки.⠀
Індивідуально допомагаємо з підбором моделі та розміру за Вашими вимірами. ⠀
💁 Пишіть, телефонуйте, - детально відповімо на всі Ваші запитання⠀
Відправка верхнього одягу з оплатою післяплатою, провадиться за умови мінімальної передоплати, у розмірі 150 грн.⠀
💖 Наш сайт: https://x-sale.com.ua⠀
💙 Facebook: https://www.facebook.com/sale.com.ua
💜 Instagram: https://www.instagram.com/x_sale_
💛 Telegram канал:⠀ https://t.me/x_sale
💚 Whats App/Viber 📲 +380985903000
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Symonder |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52/54 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Бежевий |
| Вид пальто | Стьобана |
| Тип тканини | Плащівка |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Вид утеплювача | Штучний пух |
| Тип коміра | Стійка |
| Фасон рукава | Довгий |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Вшитий |
| Кількість кишень | 3 шт. |
| Тип кишень | У швах, Прорізні, Втачного |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 110 см |
| Довжина рукава вироба | 66 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 3XL-4XL |
| Довжина виробу | 111 см |
| Особливості | З капюшоном, З карманом, На блискавці |
| Розміри | 52, 54 |
- Ціна: 2 500 ₴



