Куртка Трансформер Visdeer Утеплювач Тінсулейт Фабричний Китай Розмір 40/42

- В наявності 1 од.
- Код: 076 Vdr
1 200 ₴
- +380 (67) 104-56-66Viber, WhatsApp
В наявності Розмір: S (40/42)
ЗАМІРИ ПОВЕРХ ВИРОБУ:
ПОГ (напів-обхват по грудях) - 47 см
ПОБ (...стегна) - 50 см
Довжина спинки - 88 см
- Стьобана приталене пальто весняного цвіту
- Застібається на приховану Двох-ходову «блискавку» і кнопки
- Пояс-шнур (в комплекті).
- Каптур Знімний
- Укорочені рукава 7/8
- Комплект манжети з в'язаного трикотажу
- Додатково знімні манжети прикрашені аплікацією з каменів.
- При необхідності Ви зможете варіювати фасон і довжину рукава.
- Два зовнішні кишені застібаються блискавкою, 1 внутрішній.
- Утеплювач Тінсулейт
Виріб невибаглива у догляді, легко стирається. Сучасний наповнювач тінсулейт, не піддається ніяким деформацій і забезпечить теплозберігаючими властивостями!
🚀 Доставка по Україні можлива в день оплати!⠀
У нас тільки оригінальна продукція (весь товар сертифікований)!⠀
Працюємо на пряму з фабриками-виробниками!⠀
⛳ Гарантія низької ціни!⠀
За запитом додаткові фото і розмірні сітки.⠀
Індивідуально допомагаємо з вибором моделі і розміру за Вашими замірами. ⠀
💁 Пишіть, телефонуйте, - детально відповімо на всі Ваші запитання⠀
Відправка верхнього одягу з післяоплатою, проводиться за умови мінімальної передоплати в розмірі 120 грн.⠀
💖 Наш сайт: https://x-sale.com.ua⠀
💙 Facebook: https://www.facebook.com/sale.com.ua
💜 Instagram: https://www.instagram.com/x_sale_
💛 Telegram канал:⠀ https://t.me/x_sale
💚 Whats App/Viber 📲 +380985903000
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Visdeer |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 40/42 |
| Обхват грудей | 85 см |
| Обхват стегон | 95 см |
| Міжнародний розмір | XS/S |
| Вид куртки | Довга |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Тінсулейт |
| Колір | Зелений |
| Тип коміра | Стійка |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Капюшон | Знімний |
| Застібка | Кнопки, На планці, Блискавка, Потайна |
| Оздоблення та прикраси | Пояс |
| Кількість кишень | 3 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 88 см |
| Стан | Новий |
| Особливості | З капюшоном, З карманом, На блискавці |
- Ціна: 1 200 ₴





