Стильна молодіжна Жилетка хакі р.44-48 утеплена демісезон Metiotik Фабричний Китай

- В наявності 1 од.
- Код: 806 h
2 500 ₴
+380 (98) 590-30-00
Вадим
- +380 (67) 104-56-66Viber, WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний стильний жіночий одяг сезону весна/осінь дуже вимогливий не тільки до візуального образу, але й до якості виконання. Утеплена жилетка від Бренду MeTioTik має ефектний дизайн, що не примелькався, і по праву збирає сотні емоційних відгуків. Тепла, легка як пушинка, що не втрачає теплоізолюючих якостей після багаторазового прання та тривалого зберігання. Дутик болоньовий відмінно підходить для високих і невисоких дівчат, жінок з різною фігурою, для повних, для вагітних. Популярний і серед дівчат підлітків як молодіжна весняна, осіння модель для прогулянок. Стеганий жилет із капюшоном стане вашим ідеалом у частині тактильних відчуттів. Під час примірки Вам захочеться посміхатися вже від дотиків до нього.
Виріб представлений у найпопулярніших кольорах:
Хакі, Розмір в наявності: М (oversize 44-48)
↗️ Розмірна Сітка см фото
📌 Довжина Виробу по спинці до 70 см.
🚀 Доставка по Україні можлива в день оплати!⠀
🏅 У нас тільки оригінальна продукція (весь товар сертифікований)!⠀
🏯 Працюємо на пряму із фабриками виробниками!⠀
🏁 Гарантія низької ціни!⠀
☑ Увага! Важлива інформація по післяплатах!!!⠀
Відправка верхнього одягу з оплатою післяплатою, провадиться за умови мінімальної передоплати, у розмірі 150 грн.
💖 Наш сайт: https://x-sale.com.ua⠀
💙 Facebook: https://www.facebook.com/sale.com.ua
💜 Instagram: https://www.instagram.com/x_sale_
💚 Whats App/Viber 📲 +380985903000⠀
Виріб представлений у найпопулярніших кольорах:
Хакі, Розмір в наявності: М (oversize 44-48)
↗️ Розмірна Сітка см фото
📌 Довжина Виробу по спинці до 70 см.
- Жилет універсальний завдяки крою oversize.
- Верх виконаний із висококласної плащової тканини. Вона не тільки чудова на дотик у своїй м'якості, але й не шарудить, як його дешевші аналоги. Не промокає
- Глибокий теплий капюшон.
- Застібається виріб на блискавку
- З куліскою внизу, без пояса.
- Високоякісна міцна підкладка.
- Утеплювач преміум класу (Біопух)
- Місткі глибокі кишені
- Акуратне фабричне пошиття.
- Розмір пройми дозволяє одягати жилет як верхню цибулю поверх одягу з товстими рукавами взимку.
- Дутий комір стійка, що переходить у капюшон, додатково додасть комфорту та тепла.
- Модель не подовжена, скоріше коротка, але не вкорочена
🚀 Доставка по Україні можлива в день оплати!⠀
🏅 У нас тільки оригінальна продукція (весь товар сертифікований)!⠀
🏯 Працюємо на пряму із фабриками виробниками!⠀
🏁 Гарантія низької ціни!⠀
☑ Увага! Важлива інформація по післяплатах!!!⠀
Відправка верхнього одягу з оплатою післяплатою, провадиться за умови мінімальної передоплати, у розмірі 150 грн.
💖 Наш сайт: https://x-sale.com.ua⠀
💙 Facebook: https://www.facebook.com/sale.com.ua
💜 Instagram: https://www.instagram.com/x_sale_
💚 Whats App/Viber 📲 +380985903000⠀
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Стьобаний жилет |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46/48 |
| Обхват грудей | 120 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Хакі |
| Силует | Розширений |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип тканини | Плащівка |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 67 см |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Виробник | Snow Owl |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M/L |
| Капюшон | Вшитий |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Вид утеплювача | Штучний пух |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Обхват стегон | 125 см |
| Особливості | З капюшоном, З карманом, На блискавці |
- Ціна: 2 500 ₴






