Зимове жіноче пальто Пуховик р.46/48 Матова плащівка Фабрика Caroles

- Немає в наявності
- Код: 802 t
2 900 ₴
- +380 (67) 104-56-66Viber, WhatsApp
Тепле зимове пальто від ТМ Caroles Фабрика Китай. Утеплювач: Верблюжа Вовна. Пуховики з утеплювачем з верблюжої вовни не потребують попередньої реклами: вони продають самі себе. Купівля пуховика з верблюжою вовною раз і назавжди вирішує проблему красивого зовнішнього вигляду з жовтня до квітня.
Їхні вироби відповідають світовим трендам: якісні, модні, дуже теплі, а вартість досить )
Колір Чорний ✅ В наявності Розмір: L (46/48)
Розмірна сітка див фото.
Довжина Спини 100-102 см
Довжина Плечів 43-45 см
Довжина Рукави 65-66 см
Опис та Характеристики Моделі:
* Верх - Матова Плащова Тканина з Водовідштовхувальним просоченням
* Застібається Виріб на Двосторонню блискавку
* Вітрозахисна планка на кнопках
* Зовні 4 кишені, застібаються 2 на кнопки, 2 на блискавці
* Внутрішня кишеня
* Міцна Фірмова Підкладка
* Усередині Рукава Високі Трикотажні двошарові манжети
* Дуже зручний глибокий комір-капюшон затягується шнурками
* При пошитті використана фірмова фурнітура високої якості
Пуховик легкий у догляді, всього лише делікатне машинне або ручне прання.
* Утеплювач: НЕ ЗБИВАЄТЬСЯ!
* У пуховика чудові лекала, які чудово сідають навіть на неідеальну фігуру. При цьому модель сидить по фігурі і не створює зайвих об'ємів як верхній одяг.
🚀 Доставка по Україні можлива в день оплати!⠀
🏅 У нас тільки оригінальна продукція (весь товар сертифікований)!⠀
🏯 Працюємо на пряму із фабриками виробниками!⠀
🏁 Гарантія низької ціни!⠀
☑ Увага! Важлива інформація по післяплатах!!!⠀
Відправка верхнього одягу з оплатою післяплатою, провадиться за умови мінімальної передоплати, у розмірі 150 грн.
💖 Наш сайт: https://x-sale.com.ua⠀
💙 Facebook: https://www.facebook.com/sale.com.ua
💜 Instagram: https://www.instagram.com/x_sale_
💚 Whats App/Viber 📲 +380985903000⠀
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Peercat |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46/48 |
| Обхват стегон | 115 см |
| Обхват грудей | 105 см |
| Фасон пуховика | Пальто |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Міський |
| Тип тканини | Плащівка |
| Вид утеплювача | Штучний пух, Вовна |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Застібка | Блискавка |
| Тип коміра | Стійка, Відкладний |
| Капюшон | Вшитий |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина рукава вироба | 66 см |
| Кількість кишень | 5 шт. |
| Довжина від горловини до низу вироба | 103 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L-XL |
| Вид виробу | Пальто |
| Особливості | З капюшоном, На блискавці |
| Вид пальто | Стьобана |
| Сезон | Зима |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид куртки | Довга |
- Ціна: 2 900 ₴



