Куртка Парка жіноча р.54 Meajiteer Верблюжа вовна Фабричний Китай

- В наявності 1 од.
- Код: 23169 b
2 900 ₴
- +380 (67) 104-56-66Viber, WhatsApp
Пуховики з утеплювачем з верблюжої вовни не потребують попередньої реклами: вони продають самі себе. Купівля пуховика з верблюжою вовною раз і назавжди вирішує проблему красивого зовнішнього вигляду з жовтня до квітня.
❄️ Модель 23169 - Новинка Сезону Зима
🖤 Чорний ✅ В наявності Розмір: 4XL (54)
🌿 М'ята ✅ В наявності Розміри: 2XL, 4XL, 6XL (50, 54, 58)
🫒 Оливка (хакі) ✅ В наявності Розміри: 4XL, 6XL (54, 58)
↗️ Розмірна Сітка см фото. Виріб Повномірний.
📌 Довжина Спини 86-88 см
📌 Довжина Плечів 44-45 см
📌 Довжина Рукави 65-66см
Опис та Характеристики Моделі:
- Верх - Матова Щільна Плащова Тканина з Водовідштовхувальним просоченням
- Застібається Виріб на Двосторонню блискавку
- Усередині модель простібана, відсутні містки холоду
- Міцна Фірмова Підкладка
- Внутрішні трикотажні двошарові манжети в рукавах
- Зовні 2 кишені на магнітах, Внутрішня кишеня
- Утеплений зручний капюшон
- Капюшон затягується лаштунками з фіксаторами
- При пошитті використана фірмова фурнітура високої якості
- Утеплювач: Верблюжа Вовна
Пуховик легкий у догляді, всього лише делікатне машинне або ручне прання.
Наповнювачі «верблюжа шерсть» Щільність наповнювачів «верблюжа шерсть» дозволяє підібрати оптимальний різновид матеріалу для конкретного виду продукції. Іншими перевагами утеплювачів можна назвати: невелика вага, легкість, що підвищує комфорт експлуатації готових виробів; простоту догляду; відмінну повітропроникність, гігроскопічність.
Пласти термоскріпленого полотна з верблюжої вовни та пуху характеризуються також стійкістю до зминання, за рахунок чого готові вироби зберігають відмінний зовнішній вигляд протягом багатьох років експлуатації.
Верблюжа вовна - є одним з найдорожчих наповнювачів для курток, це нетканий матеріал, що є натуральним волокном.
🚀 Доставка по Україні можлива в день оплати!⠀
🏅 У нас тільки оригінальна продукція (весь товар сертифікований)!⠀
🏯 Працюємо на пряму із фабриками виробниками!⠀
🏁 Гарантія низької ціни!⠀
☑ Увага! Важлива інформація по післяплатах!!!⠀
Відправка верхнього одягу з оплатою післяплатою, провадиться за умови мінімальної передоплати, у розмірі 150 грн.
💖 Наш сайт: https://x-sale.com.ua⠀
💙 Facebook: https://www.facebook.com/sale.com.ua
💜 Instagram: https://www.instagram.com/x_sale_
💚 Whats App/Viber 📲 +380985903000⠀
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meajiateer |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54 |
| Обхват грудей | 124 см |
| Обхват стегон | 128 см |
| Міжнародний розмір | 4XL |
| Вид куртки | Парка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Зима |
| Вид утеплювача | Вовна |
| Колір | Чорний |
| Тип коміра | Стійка |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | На планці, Блискавка |
| Кількість кишень | 3 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 89 см |
| Довжина рукава вироба | 66 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
| Особливості | З капюшоном, З карманом, На блискавці |
| Стиль | Міський |
| Фасон пуховика | Куртка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кольори | Чорний |
- Ціна: 2 900 ₴








