Зимове жіноче пальто з капюшоном р.56 Пуховик Верблюжа Вовна Caroles

- В наявності 1 од.
- Код: 830 k
2 999 ₴
+380 (98) 590-30-00
Вадим
- +380 (67) 104-56-66Viber, WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🇨🇳 Тепле зимове пальто від ТМ Caroles Фабрика Китай
Їхні вироби відповідають світовим трендам: якісні, модні, дуже теплі, а вартість досить приваблива.
🐫 Утеплювач: ¦Верблюжа Вовна. Пуховики з утеплювачем з верблюжої шерсті не потребують попередньої реклами: вони продають самі собі. Купівля пуховика з верблюжою зовні раз і назавжди вирішує проблему гарного зовнішнього вигляду з жовтня до квітня.
🩶 Колір Сірий ✅ В наявності Розмір: 5XL (56)
🖤 Колір Чорний ✅ В наявності Розмір: 6XL (58)
↗️ Розмірна Сітка см фото. Виріб Повномірний.
📌 Довжина Спіні бл.105 см
📌 Довжина Плечів 47-50 см
📌 Довжина Рукави 66-67 см
Характеристики Моделі:
* Верх - М'яка Плащова Тканина з Водовідштовхувальним просоченням
* Застібається на двосторонню молнию
* Виріб декорований білим штучним мехом
* Зовні 2 кармани
* Внутрішня містка карману
* Міцна Фірмова Підкладка
* Усередині Рукава Високі Трикотажні двошарові манжети
* Дуже зручний глибокий комір-капюшон
* Для зручності розташовані з боків внизу розширювачі на блискавці
* При пошитті використана фірмова фурнітура високої якості
Пуховик легкий у догляді, лише делікатне машинне або ручне прання.
Наповнювачі «верблюжа шерсть»
Щільність наповнювачів «верблюжа шерсть» становить від 100 до 450 г/кв.м, що дозволяє підібрати оптимальний різновид матеріалу для конкретного виду продукції. Іншими перевагами утеплювачів можна назвати:
невелика вага, легкість, що підвищує комфорт експлуатації готових виробів;
простоту догляду;
відмінну повітропроникність, гігроскопічність.
Пласти термо-скріпленого полотна з верблюжої шерсті та пуху характеризуються також стійкістю до зминання, за рахунок чого готові вироби зберігають відмінний зовнішній вигляд протягом багатьох років експлуатації. Верблюжа шерсть - є одним з найдорожчих наповнювачів для курток, це нетканий матеріал, що є натуральним волокном.
🚀 Доставка по Україні можлива в день оплати!⠀
🏅 У нас тільки оригінальна продукція (весь товар сертифікований)!⠀
🏯 Працюємо на пряму із фабриками виробниками!⠀
🏁 Гарантія низької ціни!⠀
‼️ Увага! Важлива інформація щодо післяплати!!!⠀
Відправка верхнього одягу з оплатою післяплатою, провадиться за умови мінімальної передоплати, в розмірі 200 грн.
💖 Наш сайт: https://x-sale.com.ua⠀
💙 Facebook: https://www.facebook.com/sale.com.ua
💜 Instagram: https://www.instagram.com/x_sale_
💚 Whats App/Viber 📲 +380985903000
Їхні вироби відповідають світовим трендам: якісні, модні, дуже теплі, а вартість досить приваблива.
🐫 Утеплювач: ¦Верблюжа Вовна. Пуховики з утеплювачем з верблюжої шерсті не потребують попередньої реклами: вони продають самі собі. Купівля пуховика з верблюжою зовні раз і назавжди вирішує проблему гарного зовнішнього вигляду з жовтня до квітня.
🩶 Колір Сірий ✅ В наявності Розмір: 5XL (56)
🖤 Колір Чорний ✅ В наявності Розмір: 6XL (58)
↗️ Розмірна Сітка см фото. Виріб Повномірний.
📌 Довжина Спіні бл.105 см
📌 Довжина Плечів 47-50 см
📌 Довжина Рукави 66-67 см
Характеристики Моделі:
* Верх - М'яка Плащова Тканина з Водовідштовхувальним просоченням
* Застібається на двосторонню молнию
* Виріб декорований білим штучним мехом
* Зовні 2 кармани
* Внутрішня містка карману
* Міцна Фірмова Підкладка
* Усередині Рукава Високі Трикотажні двошарові манжети
* Дуже зручний глибокий комір-капюшон
* Для зручності розташовані з боків внизу розширювачі на блискавці
* При пошитті використана фірмова фурнітура високої якості
Пуховик легкий у догляді, лише делікатне машинне або ручне прання.
Наповнювачі «верблюжа шерсть»
Щільність наповнювачів «верблюжа шерсть» становить від 100 до 450 г/кв.м, що дозволяє підібрати оптимальний різновид матеріалу для конкретного виду продукції. Іншими перевагами утеплювачів можна назвати:
невелика вага, легкість, що підвищує комфорт експлуатації готових виробів;
простоту догляду;
відмінну повітропроникність, гігроскопічність.
Пласти термо-скріпленого полотна з верблюжої шерсті та пуху характеризуються також стійкістю до зминання, за рахунок чого готові вироби зберігають відмінний зовнішній вигляд протягом багатьох років експлуатації. Верблюжа шерсть - є одним з найдорожчих наповнювачів для курток, це нетканий матеріал, що є натуральним волокном.
🚀 Доставка по Україні можлива в день оплати!⠀
🏅 У нас тільки оригінальна продукція (весь товар сертифікований)!⠀
🏯 Працюємо на пряму із фабриками виробниками!⠀
🏁 Гарантія низької ціни!⠀
‼️ Увага! Важлива інформація щодо післяплати!!!⠀
Відправка верхнього одягу з оплатою післяплатою, провадиться за умови мінімальної передоплати, в розмірі 200 грн.
💖 Наш сайт: https://x-sale.com.ua⠀
💙 Facebook: https://www.facebook.com/sale.com.ua
💜 Instagram: https://www.instagram.com/x_sale_
💚 Whats App/Viber 📲 +380985903000
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Peercat |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 56 |
| Обхват грудей | 130 см |
| Обхват стегон | 140 см |
| Сезон | Зима |
| Колір | Сірий |
| Вид пальто | Стьобана |
| Тип тканини | Плащівка |
| Вид утеплювача | Вовна |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Оздоблення та прикраси | Хутро |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Вшитий |
| Кількість кишень | 3 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 105 см |
| Довжина рукава вироба | 66 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 5XL |
| Довжина виробу | 106 см |
| Особливості | З капюшоном, З карманом, На блискавці |
| Стиль | Міський |
| Фасон пуховика | Пальто |
- Ціна: 2 999 ₴










