Жіночий пуховик зі штучним хутром р.50 Caroles Зимове Пальто Верблюжа Вовна

- В наявності 1 од.
- Код: 831 B
2 999 ₴
- +380 (67) 104-56-66Viber, WhatsApp
🇨🇳 Тепле Зимове пальто від ТМ Caroles Фабрика Китай
Їхні вироби відповідають світовим трендам: якісні, модні, дуже теплі, а вартість досить приваблива.
🐫 Утеплювач: Верблюжа Вовна. Пуховики з утеплювачем із верблюжої вовни не потребують попередньої реклами: вони «продають самі себе». Купівля пуховика з верблюжою шерстю раз і назавжди розв'язує проблему гарного зовнішнього вигляду з жовтня до квітень.
🖤 Колір Чорний ✅ В наявності Розмір: 2XL (50)
💎 Колір Смарагд ✅ В наявності Розмір: 6XL(58)
↗️ Розмірна сітка см фото. Виріб Повномірний.
📌 Довжина Спини ок.105 см
📌 Довжина Плечів 44-46 см
📌 Довжина рукава 65-66 см
Опис і Характеристики Моделі:
* Верх — М'яка Плащова тканина з водовідштовхувальним просоченням
* Застібається на Двосторонню блискавку
* Виріб декорований білим штучним хутром
* Зовні 4 кишені
* Внутрішня містка кишеня
* Міцна Фірмова Підкладка
* Усередині Рукави Високі трикотажні двошарові манжети
* Дуже зручний глибокий комір-капюшон
* Для зручності розташовані з боків внизу розширювачі на блискавці
* Під час пошиття використана фірмова фурнітура високої якості
Пуховик легкий у догляді, лише делікатне машинне або ручне прання.
Наповнювачі «верблюжа вовна»
Щільність наповнювачів «верблюжа вовна» становить від 100 до 450 г/м2, що дає змогу підібрати оптимальний різновид матеріалу для конкретного типу продукції. Іншими перевагами утеплювачів можна назвати:
невелика вага, легкість, що підвищує комфорт експлуатації готових виробів;
простоту догляду;
чудову повітропроникність, гігроскопічність.
Пласти термоскріплення полотна з верблюжої вовни та пуху характеризуються також стійкістю до зминання, завдяки чому готові вироби зберігають чудовий зовнішній вигляд упродовж багатьох років експлуатації. Верблюжа вовна — є одним із найдорожчих наповнювачів для курток, це — нетканий матеріал, який є натуральним волокном.
🚀 Доставка по Україні можлива на день оплати!⠀
🏅 У нас тільки оригінальна продукція (вів товар сертифікований)!⠀
🏯 Працюємо на пряму з фабриками виробниками!⠀
🏁 Гарантія низької ціни!⠀
‼️ Внимание! Важлива інформація щодо накладеної платежі!!!⠀
Відсилання верхнього одягу з платтям, що накладається, здійснюється за умови мінімальної передоплати, у розмірі 200 грн.
💖 Наш сайт: https://x-sale.com.ua⠀
💙 Facebook: https://www.facebook.com/sale.com.ua
💜 Instagram: https://www.instagram.com/x_sale_
💚 Whats App/Viber 📲 +380985903000
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Peercat |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Обхват стегон | 130 см |
| Обхват грудей | 120 см |
| Фасон пуховика | Пальто |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Міський |
| Тип тканини | Плащівка |
| Вид утеплювача | Вовна |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Застібка | Блискавка |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Оздоблення та прикраси | Хутро |
| Капюшон | Вшитий |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина рукава вироба | 66 см |
| Кількість кишень | 3 шт. |
| Довжина від горловини до низу вироба | 105 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 2XL |
| Вид виробу | Пальто |
| Особливості | З капюшоном, На блискавці |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Вид пальто | Стьобана |
| Сезон | Зима |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 50 |
- Ціна: 2 999 ₴








