Зимове пальто з натуральним хутром р.46/48 Довгий пуховик жіночий Фабрика Китай

- Немає в наявності
- Код: 079 t
4 800 ₴
+380 (98) 590-30-00
Вадим
- +380 (67) 104-56-66Viber, WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🇨🇳 ECAERST - це лінія жіночого верхнього одягу відомого ТМ Fine Baby Cat. Виробництво промисловий Китай. Висока якість матеріали, зручні лекала, сучасні моделі, і при цьому доступні ціни-причина високої популярності цих торгових марок.
❄️ Модель арт. 079 -Сезон Зима Поєднання практичності та елегантності - Класична Модель Пуховика. Зимова повсякденна куртка зі зручним капюшоном чудово підійде для зимових прогулянок. Завдяки комфортному крою ця модель ідеально сяде на будь-яку фігуру. Щільна Матова Плащовка зі 100% поліестеру дуже міцна та зносостійка, легка та добре зберігає форму.
☕️ Колір Капучино ✅ Розмір в наявності: L (46/48)
Розмірна Сітка - див. фото Виріб ПОВНОМІРНИЙ
Довжина спинки – бл.110 см
Довжина Рукави - 65-67 см
Довжина Плечів – 39-43 см
Короткий опис:
Елегантний злегка приталений крій
Верх - Щільна Плащова Матова Тканина з Водовідштовхувальним просоченням
Виріб декорований шикарним натуральним хутром єнота
Хутро знімне
Застібається Виріб на Двосторонню блискавку
Вітрозахисна Планка застібається кнопками
Міцна Фірмова Підкладка
Внутрішні Трикотажні двошарові манжети у рукавах
Зовні 2 кишені застібаються магнітами, 1 на кнопці
Внутрішня містка кишеня
Утеплений зручний комір-капюшон із фіксаторами
При пошитті використана фірмова фурнітура високої якості
Утеплювач БІОПУХ (НЕ ЗБИВАЄТЬСЯ!!)
Пуховик легкий у догляді, всього лише делікатне машинне або ручне прання. Відмінно стирається не втрачаючи форм. Головною перевагою виробу є наповнювач, який забезпечить надійну теплоізоляцію навіть у сильні морози.
Наповнювач: біопух (тінсулейт, біологічний пух - супер тонке пружне синтетичне волокно, яке не вбирає вологу і підтримує температуру тіла)
Біо-пух вважається одним із перших наповнювачів з біологічною основою, який застосовується у текстильній промисловості. Пухнастий і м'який утеплювач має природну тривимірну сферичну форму, як натуральний пух. Матеріал пружний, шовковистий на дотик з повітряною структурою. У сухому вигляді біо-пух пручається стиску і відразу ж розправляється.
🚀 Доставка по Україні можлива в день оплати!⠀
🏅 У нас тільки оригінальна продукція (весь товар сертифікований)!⠀
🏯 Працюємо на пряму із фабриками виробниками!⠀
🏁 Гарантія низької ціни!⠀
☑ Увага! Важлива інформація по післяплатах!!!⠀
Відправка верхнього одягу з оплатою післяплатою, провадиться за умови мінімальної передоплати, у розмірі 150 грн.
💖 Наш сайт: https://x-sale.com.ua⠀
💙 Facebook: https://www.facebook.com/sale.com.ua
💜 Instagram: https://www.instagram.com/x_sale_
💚 Whats App/Viber 📲 +380985903000⠀
❄️ Модель арт. 079 -Сезон Зима Поєднання практичності та елегантності - Класична Модель Пуховика. Зимова повсякденна куртка зі зручним капюшоном чудово підійде для зимових прогулянок. Завдяки комфортному крою ця модель ідеально сяде на будь-яку фігуру. Щільна Матова Плащовка зі 100% поліестеру дуже міцна та зносостійка, легка та добре зберігає форму.
☕️ Колір Капучино ✅ Розмір в наявності: L (46/48)
Розмірна Сітка - див. фото Виріб ПОВНОМІРНИЙ
Довжина спинки – бл.110 см
Довжина Рукави - 65-67 см
Довжина Плечів – 39-43 см
Короткий опис:
Елегантний злегка приталений крій
Верх - Щільна Плащова Матова Тканина з Водовідштовхувальним просоченням
Виріб декорований шикарним натуральним хутром єнота
Хутро знімне
Застібається Виріб на Двосторонню блискавку
Вітрозахисна Планка застібається кнопками
Міцна Фірмова Підкладка
Внутрішні Трикотажні двошарові манжети у рукавах
Зовні 2 кишені застібаються магнітами, 1 на кнопці
Внутрішня містка кишеня
Утеплений зручний комір-капюшон із фіксаторами
При пошитті використана фірмова фурнітура високої якості
Утеплювач БІОПУХ (НЕ ЗБИВАЄТЬСЯ!!)
Пуховик легкий у догляді, всього лише делікатне машинне або ручне прання. Відмінно стирається не втрачаючи форм. Головною перевагою виробу є наповнювач, який забезпечить надійну теплоізоляцію навіть у сильні морози.
Наповнювач: біопух (тінсулейт, біологічний пух - супер тонке пружне синтетичне волокно, яке не вбирає вологу і підтримує температуру тіла)
Біо-пух вважається одним із перших наповнювачів з біологічною основою, який застосовується у текстильній промисловості. Пухнастий і м'який утеплювач має природну тривимірну сферичну форму, як натуральний пух. Матеріал пружний, шовковистий на дотик з повітряною структурою. У сухому вигляді біо-пух пручається стиску і відразу ж розправляється.
🚀 Доставка по Україні можлива в день оплати!⠀
🏅 У нас тільки оригінальна продукція (весь товар сертифікований)!⠀
🏯 Працюємо на пряму із фабриками виробниками!⠀
🏁 Гарантія низької ціни!⠀
☑ Увага! Важлива інформація по післяплатах!!!⠀
Відправка верхнього одягу з оплатою післяплатою, провадиться за умови мінімальної передоплати, у розмірі 150 грн.
💖 Наш сайт: https://x-sale.com.ua⠀
💙 Facebook: https://www.facebook.com/sale.com.ua
💜 Instagram: https://www.instagram.com/x_sale_
💚 Whats App/Viber 📲 +380985903000⠀
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fine Baby Cat |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46/48 |
| Обхват грудей | 108 см |
| Обхват стегон | 115 см |
| Сезон | Зима |
| Колір | Коричневий |
| Вид пальто | Стьобана |
| Тип тканини | Плащівка |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Вид утеплювача | Штучний пух, Тінсулейт |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Оздоблення та прикраси | Хутро |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Вшитий |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Тип кишень | У швах, З клапанами, Втачного |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 110 см |
| Довжина рукава вироба | 66 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Довжина виробу | 110 см |
| Особливості | З капюшоном, З карманом, На блискавці |
| Стиль | Міський |
| Фасон пуховика | Пальто |
- Ціна: 4 800 ₴






