Куртка Зимова жіноча р.50 Meajiateer Пуховик жіночий короткий Чорний

- В наявності 1 од.
- Код: 23130 pb
2 900 ₴
- +380 (67) 104-56-66Viber, WhatsApp
Стильна, якісна, зручна та практична модель — ТМ Meajiateer Сезон Зима
Зимова Куртка Пуховик високої якості призначений для холодної Зимою. Сучасний і лаконічний дизайн. Нічого зайвого, дуже тепла та комфортна модель. Водночас модель сидить по фігурі та не створює зайвих об'ємів, як верхній одяг. Неймовірно зручно в повсякденному носінні і вже поготів для автолежі. Виробництво — Фабрика Китай 🇨🇳ТМ Meajiateer . Вишукана практичність — найкраще зимове рішення.
✅ У наявності Чорний Колір Розмір: 2XL (50)
↗️ Розмірна сітка см фото
📌 Довжина виробу по спинці ок. 80 см.
📌 Довжина рукава — 65-66 см
📌 Довжина Плечами — 44-45 см
Опис і Характеристики Моделі:
- Верх — Матова Щільна Плащова Тканина з водовідштовхувальним просоченням
- Застібається виріб на Двосторонню Металеву блискавку
- Для зручності розміщена закрита планка над блискавкою
- Міцна Фірмова Підкладка
- Внутрішні трикотажні двошарові манжети в рукавах
- Зовні 2 кишені закриваються змійкою
- Внутрішня кишеня
- Утеплений зручний комір-капюшон затягується кулісками з фіксаторами.
- Капюшон декорований штучним незнімним хутром
- Під час пошиття використана фірмова фурнітура високої якості
- Утеплювач: Біопух DuPont Sorona (перевершено витримує прання, як ручну, так і хімчистку, не витягується й НЕ ЗБІВЄТЬСЯ!).
Нова лінійка пуховиків Meajiateer — це одна з головних новин сезону. Ця Фабрика в Китаї випускає верхній одяг для жінок упродовж 40 років і за весь період існування тішить шанувальників комфортними фасонами, якісною фурнітурою та практичною колірною гамою.
Колекція верхнього одягу цього року просякнута почуттям комфорту та прихильністю до простих і звичайних рішень. Виробник Meajiateer завжди славився тим, що розробляв цікаві лекала, у яких поєднується зручність носіння та стильність силуету.
Цікавим акцентом стала фурнітура, яка виділяється оригінальними дизайнерськими рішеннями та високою якістю виготовлення. Справжні поціновувачі цього бренда прекрасно знайомі з такою деталлю, як фірмова підкладка. На ній зображений логотип компанії виробника, і сама підкладка має неброско, але досить елегантний вигляд.
🚀 Доставка по Україні можлива на день оплати!⠀
🏅 У нас тільки оригінальна продукція (вів товар сертифікований)!⠀
🏯 Працюємо на пряму з фабриками виробниками!⠀
🏁 Гарантія низької ціни!⠀
☑ Внимание! Важлива інформація щодо накладеної платежі!!!⠀
Відсилання верхнього одягу з платтям, що накладається, здійснюється за умови мінімальної передоплати, у розмірі 150 грн.
💖 Наш сайт: https://x-sale.com.ua⠀
💙 Facebook: https://www.facebook.com/sale.com.ua
💜 Instagram: https://www.instagram.com/x_sale_
💚 Whats App/Viber 📲 +380985903000⠀
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meajiateer |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 115 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Міжнародний розмір | 2XL |
| Вид куртки | Коротка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Зима |
| Вид утеплювача | Штучний пух |
| Колір | Чорний |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Блискавка |
| Оздоблення та прикраси | Хутро |
| Кількість кишень | 3 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 83 см |
| Довжина рукава вироба | 66 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
| Особливості | З капюшоном, З карманом, На блискавці |
| Колір хутра | Черный |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасон пуховика | Куртка |
| Стиль | Міський |
- Ціна: 2 900 ₴





