Зимове жіноче пальто р. 44 Пуховик Матова плащівка Фабрика Caroles

- Немає в наявності
- Код: 9033 t
3 000 ₴
- +380 (67) 104-56-66Viber, WhatsApp
Шановні покупці, перш ніж оформити замовлення, будь ласка, уважно прочитайте актуальну інформацію про наявність розмірів та кольорів!
Тепле зимове пальто від ТМ Caroles
Їхні вироби відповідають світовим трендам: якісні, модні, дуже теплі, а вартість досить приваблива.
✅ Колір Чорний, у наявності Розмір: M (44)
✅ Колір Кава з молоком (темний беж), в наявності Розмір: 3XL (52)
↗️ Розмірна сітка см фото
📌 Довжина Виробу по спинці прибл. 110-115см.
📌 Довжина Рукави -65-67 см
📌 Довжина Плечів – 40-45 см
Опис та характеристики Моделі:
* Верх - Щільна Плащова Тканина з Водовідштовхувальним просоченням
* Застібається Виріб на Двосторонню блискавку, вітрозахисна планка на кнопках
* Зовні 2 кишені на блискавці
* Внутрішня кишеня на липучці
* Міцна Фірмова Підкладка
* Усередині Рукава Високі Трикотажні двошарові манжети
* Дуже зручний глибокий комір-капюшон затягується широкими стрічками.
* Для зручності розташовані з боків внизу розширювачі на кнопках
* При пошитті використана фірмова фурнітура високої якості
* Пуховик легкий у догляді, всього лише делікатне машинне або ручне прання.
* Утеплювач: Біо-пух DuPont Sorona (НЕ ЗБИВАЄТЬСЯ!)
* У пуховика чудові лекала, які чудово сідають навіть на неідеальну фігуру. При цьому модель сидить по фігурі і не створює зайвих об'ємів як верхній одяг.
Сучасний утеплювач Біо-пух за своїми властивостями анітрохи не поступається натуральному наповнювачу. Виготовлений на біологічній основі вважається екологічним і не здатний викликати алергію. Біо-пух у зимовому одязі не змусить її володаря згинатися під вагою пуховика, оскільки наповнювач дуже легкий.
🚀 Доставка по Україні можлива в день оплати!⠀
🏅 У нас тільки оригінальна продукція (весь товар сертифікований)!⠀
🏯 Працюємо на пряму із фабриками виробниками!⠀
🏁 Гарантія низької ціни!⠀
☑ Увага! Важлива інформація по післяплатах!!!⠀
Відправка верхнього одягу з оплатою післяплатою, провадиться за умови мінімальної передоплати, у розмірі 150 грн.
💖 Наш сайт: https://x-sale.com.ua⠀
💙 Facebook: https://www.facebook.com/sale.com.ua
💜 Instagram: https://www.instagram.com/x_sale_
💚 Whats App/Viber 📲 +380985903000⠀
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Peercat |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват грудей | 105 см |
| Обхват стегон | 114 см |
| Сезон | Зима |
| Колір | Чорний |
| Вид пальто | Довге |
| Тип тканини | Плащівка |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Вид утеплювача | Штучний пух |
| Тип коміра | Стійка |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Вшитий |
| Кількість кишень | 3 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 110 см |
| Довжина рукава вироба | 66 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Довжина виробу | 112 см |
| Особливості | З капюшоном, З карманом, На блискавці |
| Стиль | Міський |
| Фасон пуховика | Пальто |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид куртки | Довга |
- Ціна: 3 000 ₴







