Пуховик Жіночий Пальто зимове р.52 Caroles Фабричний Китай

- Немає в наявності
- Код: 9033 bp
3 000 ₴
+380 (98) 590-30-00
Вадим
- +380 (67) 104-56-66Viber, WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тепле зимове пальто від ТМ Caroles
Їхні вироби відповідають світовим трендам: якісні, модні, дуже теплі, а вартість досить приваблива.
Розміри Повномірні!!
В наявності Розміри:
✅ Колір Кава з молоком (темний беж), в наявності Розмір: 3XL (52) ✅
↗️ Розмірна сітка см фото
📌 Довжина Виробу по спинці прибл. 115см.
📌 Довжина Рукави -66 см
📌 Довжина Плечів – 44-45 см
Опис та характеристики Моделі:
* Верх - Щільна Плащова Тканина з Водовідштовхувальним просоченням
* Застібається Виріб на Двосторонню блискавку, вітрозахисна планка на кнопках
* Зовні 2 кишені на блискавці
* Внутрішня кишеня на липучці
* Міцна Фірмова Підкладка
* Усередині Рукава Високі Трикотажні двошарові манжети
* Дуже зручний глибокий комір-капюшон затягується широкими стрічками.
* Для зручності розташовані з боків внизу розширювачі на кнопках
* При пошитті використана фірмова фурнітура високої якості
* Пуховик легкий у догляді, всього лише делікатне машинне або ручне прання.
* Утеплювач: Біо-пух DuPont Sorona (НЕ ЗБИВАЄТЬСЯ!)
* У пуховика чудові лекала, які чудово сідають навіть на неідеальну фігуру. При цьому модель сидить по фігурі і не створює зайвих об'ємів як верхній одяг.
Сучасний утеплювач Біо-пух за своїми властивостями анітрохи не поступається натуральному наповнювачу. Виготовлений на біологічній основі вважається екологічним і не здатний викликати алергію. Біо-пух у зимовому одязі не змусить її володаря згинатися під вагою пуховика, оскільки наповнювач дуже легкий.
🚀 Доставка по Україні можлива в день оплати!⠀
🏅 У нас тільки оригінальна продукція (весь товар сертифікований)!⠀
🏯 Працюємо на пряму із фабриками виробниками!⠀
🏁 Гарантія низької ціни!⠀
☑ Увага! Важлива інформація по післяплатах!!!⠀
Відправка верхнього одягу з оплатою післяплатою, провадиться за умови мінімальної передоплати, у розмірі 200 грн.
💖 Наш сайт: https://x-sale.com.ua⠀
💙 Facebook: https://www.facebook.com/sale.com.ua
💜 Instagram: https://www.instagram.com/x_sale_
💚 Whats App/Viber 📲 +380985903000⠀
Їхні вироби відповідають світовим трендам: якісні, модні, дуже теплі, а вартість досить приваблива.
Розміри Повномірні!!
В наявності Розміри:
✅ Колір Кава з молоком (темний беж), в наявності Розмір: 3XL (52) ✅
↗️ Розмірна сітка см фото
📌 Довжина Виробу по спинці прибл. 115см.
📌 Довжина Рукави -66 см
📌 Довжина Плечів – 44-45 см
Опис та характеристики Моделі:
* Верх - Щільна Плащова Тканина з Водовідштовхувальним просоченням
* Застібається Виріб на Двосторонню блискавку, вітрозахисна планка на кнопках
* Зовні 2 кишені на блискавці
* Внутрішня кишеня на липучці
* Міцна Фірмова Підкладка
* Усередині Рукава Високі Трикотажні двошарові манжети
* Дуже зручний глибокий комір-капюшон затягується широкими стрічками.
* Для зручності розташовані з боків внизу розширювачі на кнопках
* При пошитті використана фірмова фурнітура високої якості
* Пуховик легкий у догляді, всього лише делікатне машинне або ручне прання.
* Утеплювач: Біо-пух DuPont Sorona (НЕ ЗБИВАЄТЬСЯ!)
* У пуховика чудові лекала, які чудово сідають навіть на неідеальну фігуру. При цьому модель сидить по фігурі і не створює зайвих об'ємів як верхній одяг.
Сучасний утеплювач Біо-пух за своїми властивостями анітрохи не поступається натуральному наповнювачу. Виготовлений на біологічній основі вважається екологічним і не здатний викликати алергію. Біо-пух у зимовому одязі не змусить її володаря згинатися під вагою пуховика, оскільки наповнювач дуже легкий.
🚀 Доставка по Україні можлива в день оплати!⠀
🏅 У нас тільки оригінальна продукція (весь товар сертифікований)!⠀
🏯 Працюємо на пряму із фабриками виробниками!⠀
🏁 Гарантія низької ціни!⠀
☑ Увага! Важлива інформація по післяплатах!!!⠀
Відправка верхнього одягу з оплатою післяплатою, провадиться за умови мінімальної передоплати, у розмірі 200 грн.
💖 Наш сайт: https://x-sale.com.ua⠀
💙 Facebook: https://www.facebook.com/sale.com.ua
💜 Instagram: https://www.instagram.com/x_sale_
💚 Whats App/Viber 📲 +380985903000⠀
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Peercat |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Обхват стегон | 130 см |
| Обхват грудей | 120 см |
| Фасон пуховика | Пальто |
| Колір | Бежевий |
| Стиль | Міський |
| Тип тканини | Плащівка |
| Вид утеплювача | Штучний пух, Биопух, Гіпоалергенний пух |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Застібка | Блискавка |
| Тип коміра | Стійка |
| Капюшон | Вшитий |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина рукава вироба | 66 см |
| Кількість кишень | 3 шт. |
| Довжина від горловини до низу вироба | 114 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 3XL |
| Вид виробу | Пальто |
| Особливості | З капюшоном, На блискавці |
| Вид куртки | Довга |
| Сезон | Зима |
| Кольори | Темный Беж |
- Ціна: 3 000 ₴



