Жіночий пуховик р.50 зимове Пальто Плащовка Фабричний Китай

- Немає в наявності
- Код: 22373 g
2 800 ₴
- +380 (67) 104-56-66Viber, WhatsApp
Стильна, якісна, зручна та практична модель - ТМ Snow Clarity Сезон Зима
Подовжений пуховик відмінної якості розрахований на холодну зиму. Сучасний та лаконічний дизайн. Нічого зайвого - при цьому куртка дуже тепла та комфортна. У виробу вільний та відмінні лекала, які чудово сідають навіть на неідеальну фігуру. При цьому модель не створює надмірних обсягів. Виробництво - Фабрика Китай 🇨🇳
Розмірна Сітка см фото
✅ В наявності Колір Графіт Розмір: 50
✅ Довжина Виробу по спинці близько 100 см.
✅ Довжина Рукави - 65-66 см
✅ Довжина Плечів - 45-46 см
Опис та Характеристики Моделі:
- Прямий крій, вільна посадка
- Верх - Матова Щільна Плащова Тканина з Водовідштовхувальним просоченням
- Застібається Виріб на Двосторонню блискавку
- З боків унизу розташовані розширювачі на метал. блискавках
- Міцна Фірмова Підкладка
- Внутрішні трикотажні двошарові манжети в рукавах
- Зовні 2 глибокі потаємні кишені застібаються блискавкою
- Містка внутрішня кишеня
- Неймовірно зручний глибокий каптур з високим коміром
- При пошитті використана фірмова фурнітура високої якості
- Утеплювач: Біо-пух DuPont Sorona (прекрасно переносить прання, як ручне так і хімчистку, не витягується і НЕ ЗБИВАЄТЬСЯ!!) .
💁♀️ Якщо ви якраз підбираєте собі куртку для зими, що наближається, то цей бренд стане відмінним вибором. Вся колекція відноситься до категорії недорогих предметів гардеробу, а висока якість виготовлення стане чудовим гарантом для довгої та комфортної зими.
🚀 Доставка по Україні можлива в день оплати!
🏅 У нас тільки оригінальна продукція (весь товар сертифікований)!⠀
🏯 Працюємо на пряму із фабриками виробниками!⠀
🏁 Гарантія низької ціни!⠀
Більше моделей на нашому сайті
💖 Наш сайт: https://x-sale.com.ua⠀
💙 Facebook: https://www.facebook.com/sale.com.ua
💜 Instagram: https://www.instagram.com/x_sale_
💛 Telegram канал:⠀ https://t.me/x_sale
💚 Whats App/Viber 📲 +380985903000⠀
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snow Clarity |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 115 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Сезон | Зима |
| Колір | Сірий |
| Вид пальто | Стьобана |
| Тип тканини | Плащівка |
| Вид утеплювача | Штучний пух |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Капюшон | Вшитий |
| Кількість кишень | 3 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 105 см |
| Довжина рукава вироба | 66 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XXL |
| Стиль | Міський |
| Фасон пуховика | Пальто |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кольори | Графіт |
- Ціна: 2 800 ₴









