Зимова Куртка р.42 Жіночий Пуховик Ковдра Фабричний Китай

- В наявності 1 од.
- Код: 22348
2 800 ₴
- +380 (67) 104-56-66Viber, WhatsApp
Новинка Сезона Зима від ТМ Snow Clarity
Фабричний Китай від постачальника - Висока Якість за доступними цінами
Пальто-ковдра здатна витягнути навіть найзапеклішу домосідку на вулицю. Пальто-ковдра або пуховик-ковдра - це своєрідний мікс халата та пальто-кейпу. З плюсів – безрозмірність (або oversize) та нереальне відчуття затишку.
Колір Бежевий Розміри в наявності: S
Виріб ПОВНОМІРНИЙ. Розмірна Сітка див фото
Довжина Виробу по спинці прибл. 107 см.
Довжина Рукави 65-67 см
Короткий опис
* Матова Щільна Плащова Тканина з Водовідштовхувальним просоченням
* Застібається виріб на двосторонню блискавку
* Внутрішні двошарові манжети в рукавах
* Зручний глибокий не знімний капюшон із фіксаторами
* 2 місткі Зовнішні Кишені застібаються кнопками
* 1 внутрішня кишеня
* При пошитті використана фірмова фурнітура високої якості
* Пуховик легкий у догляді, всього лише делікатне машинне або ручне прання.
* Утеплювач: Біо-пух DuPont Sorona (НЕ ЗБИВАЄТЬСЯ!)
Важливі переваги утеплювача Біо-пух DuPont Sorona
Синтетичні волокна поліестеру не є алергенами, тому одяг з таким утеплювачем можна набувати дітям та дорослим людям з алергією. Волокна створені у формі кульок або пружин, мають між собою повітряні порожнини. Це дозволяє виробу довго тримати первозданну форму. Вироби з таким утеплювачем легко стирають при температурі 30 градусів. Швидко сохне. Витримує морози навіть до 25 градусів. , і діти.
🚀 Доставка по Україні можлива в день оплати!⠀
У нас лише оригінальна продукція (весь товар сертифікований)!⠀
Працюємо на пряму із фабриками виробниками!⠀
⛳ Гарантія низької ціни!⠀
За запитом додаткові фото та розмірні сітки.⠀
Індивідуально допомагаємо з підбором моделі та розміру за Вашими вимірами. ⠀
💁 Пишіть, телефонуйте, - детально відповімо на всі Ваші запитання⠀
Відправка верхнього одягу з оплатою післяплатою, провадиться за умови мінімальної передоплати, у розмірі 150 грн.⠀
💖 Наш сайт: https://x-sale.com.ua⠀
💙 Facebook: https://www.facebook.com/sale.com.ua
💜 Instagram: https://www.instagram.com/x_sale_
💛 Telegram канал:⠀ https://t.me/x_sale
💚 Whats App/Viber 📲 +380985903000
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snow Clarity |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват стегон | 115 см |
| Обхват грудей | 110 см |
| Фасон пуховика | Напівпальто |
| Колір | Молочний |
| Стиль | Міський |
| Тип тканини | Плащівка |
| Вид утеплювача | Биопух, Тінсулейт, Штучний пух |
| Застібка | Блискавка |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Капюшон | Вшитий |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина рукава вироба | 66 см |
| Кількість кишень | 3 шт. |
| Довжина від горловини до низу вироба | 107 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
- Ціна: 2 800 ₴










