Куртка Парка Жіноча Демісезонна р.42 Olanmear Фабричний Китай

- В наявності 1 од.
- Код: 570
2 200 ₴
- +380 (67) 104-56-66Viber, WhatsApp
Стильна, якісна, зручна Демісезонна Куртка-Парка Olanmear
Фабричний Китай без посередників🤝
Гарантія Високої Якості за доступною Ціною
Модель Весна🌿Осінь ♥️
☔️ Демісезонна Куртка-Парка Olanmear арт. 570
Вироби Фабрики Olanmear відомі Високою Якістю за доступними цінами
Лаконічна модель для тих, хто веде активний спосіб життя і вибирає практичну сучасний одяг.
💜 Колір Фіалка
✅ В наявності Розмір: S (42)
✅ Модель Повномірна
↗️ Розмірна Сітка див. Фото↗️
📌 Довжина Спинки ок. 75 см
📌 Довжина Рукава 64-65 см
📌 Довжина Плечей 39-40 см
Короткий Опис
Плащова Щільна Матова Тканина не промокає, покрита спеціальним просоченням.
Матеріал не продувається (за типом "Штормівки")
Всередині парку простібана, що не дозволяється утворюватися «містками холоду»
Застібка - Металева Двостороння блискавка.
Капюшон незнімний, зручний, з пластиковими фіксаторами
Зносостійка фірмова підкладка.
2 зовнішніх кишені застібаються
Високої якості фірмова фурнітура. ⠀- Утеплювач: Біо-пух (НЕ ЗБИВАЄТЬСЯ!)
- Куртка легка у догляді, всього лише делікатне машинне або ручне прання.
- іншими перевагами утеплювача можна назвати: невелику вагу, легкість, що підвищує комфорт експлуатації готових виробів; відмінну повітропроникність, гігроскопічність.
🚀 Доставка по Україні можлива в день оплати!⠀
У нас лише оригінальна продукція (весь товар сертифікований)!⠀
Працюємо на пряму із фабриками виробниками!⠀
⛳ Гарантія низької ціни!⠀
За запитом додаткові фото та розмірні сітки.⠀
Індивідуально допомагаємо з підбором моделі та розміру за Вашими вимірами. ⠀
💁 Пишіть, телефонуйте, - детально відповімо на всі Ваші запитання⠀
Відправка верхнього одягу з оплатою післяплатою, провадиться за умови мінімальної передоплати, у розмірі 150 грн.⠀
💖 Наш сайт: https://x-sale.com.ua⠀
💙 Facebook: https://www.facebook.com/sale.com.ua
💜 Instagram: https://www.instagram.com/x_sale_
💛 Telegram канал:⠀ https://t.me/x_sale
💚 Whats App/Viber 📲 +380985903000
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olanmear |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Обхват грудей | 95 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| Міжнародний розмір | S |
| Вид куртки | Парка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Штучний пух |
| Колір | Бузковий |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 75 см |
| Довжина рукава вироба | 64 см |
| Стан | Новий |
| Особливості | З капюшоном, З карманом, На блискавці |
| Стиль | Міський |
- Ціна: 2 200 ₴








