Жіноча куртка утеплена р.48 верх - плащівка не промокає Фабричний Китай

- В наявності 1 од.
- Код: 7013
2 400 ₴
- +380 (67) 104-56-66Viber, WhatsApp
🇨🇳 Демісезонна Куртка з Капюшоном KaaRaan - Знаменита китайська торгова марка, яка протягом багатьох років приємно дивує своїх покупців стильною і надійної одягом. Виробники іронічно кажуть, що всім бажає дарувати тепло. І, треба помітити, у них це добре виходить – товари з якісних матеріалів не дозволяють мерзнути.. Головний стиль бренду – простота і елегантність. Недорогий ціновий сегмент фірми помітно відрізняється від інших торгових марок, чим приваблює велику кількість клієнтів, які добре відгукуються про продукцію.
✅ Розмір в Наявності: 48
↗️ Розмірна сітка див. фото↗️
🍦Перламутровий відтінок, Колір Молоко
📌Довжина по спинці: ок 80 см
📌Довжина Рукава: 65-66 см
📌Довжина Плечей: 43-44 см
- Модель чудово сідає на широкі стегна
- Глянсова М'яка плащова водонепроникна тканина (НЕ ПРОМОКАЄ)
- Міцна фірмова Підкладка
- Зручний Утеплений Капюшон з фіксаторами на затягуваннях
- Застібається на Двосторонню Металеву Блискавку
- 2 зовнішніх кишені на блискавці і кнопки, 1 внутрішній
- Високої якості Фірмова фурнітура
- Утеплювач Биопух Sustans sorona (НЕ Збивається)
- Куртка легка у догляді, всього лише делікатне машинне або ручне прання.
- іншими перевагами утеплювача можна назвати: невелику вагу, легкість, що підвищує комфорт експлуатації готових виробів; відмінну повітропроникність, гігроскопічність.
🚀 Доставка по Україні можлива в день оплати!⠀
У нас лише оригінальна продукція (весь товар сертифікований)!⠀
Працюємо на пряму із фабриками виробниками!⠀
⛳ Гарантія низької ціни!⠀
За запитом додаткові фото та розмірні сітки.⠀
Індивідуально допомагаємо з підбором моделі та розміру за Вашими вимірами. ⠀
💁 Пишіть, телефонуйте, - детально відповімо на всі Ваші запитання⠀
Відправка верхнього одягу з оплатою післяплатою, провадиться за умови мінімальної передоплати, у розмірі 150 грн.⠀
💖 Наш сайт: https://x-sale.com.ua⠀
💙 Facebook: https://www.facebook.com/sale.com.ua
💜 Instagram: https://www.instagram.com/x_sale_
💛 Telegram канал:⠀ https://t.me/x_sale
💚 Whats App/Viber 📲 +380985903000
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enyi |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 110 см |
| Обхват стегон | 116 см |
| Міжнародний розмір | XL |
| Вид куртки | Стьобана |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Штучний пух |
| Колір | Сірий |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 3 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 78 см |
| Довжина рукава вироба | 66 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
| Особливості | З капюшоном, З карманом, На блискавці |
- Ціна: 2 400 ₴









