Куртка Жіноча Яскрава Демісезонна Утеплена Goods Fancy Розмір 48-50

РАСПРОДАЖА
- В наявності 1 од.
- Код: Goods Fancy k
700 ₴
+380 (98) 590-30-00
Вадим
- +380 (67) 104-56-66Viber, WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Капюшон незнімний
У комплекті пояс.
Модель у розмірі 48/50 на Обхват Груді 100-105 см
Заміри Поверх Виробу — розмір 48
Напівобхват грудей поверх виробу — 53 см
Напівобхват в стегнах — 57 см
Довжина по спинці 60-62 см
Довжина рукава 65-67 см
Незамінна модель для міської повсякденності.
Куртка, застібкою на блискавку, з бічними кишенями на блискавці.
Стильна, без зайвих деталей, прекрасно утеплена стьобана куртка
Якісна фурнітура.
Приємний на дотик матеріал верху куртки.
Відсилання верхнього одягу з платтям, що накладається, здійснюється за умови мінімальної передоплати, у розмірі 120 грн.
Індивідуально допомагаючи з підбором моделі та розміру за Вашими вимірами.
Пишіть, телефонуйте, — детально відповісте на всі Ваші питання
🚀 Доставка по Україні можлива на день оплати!⠀
🏅 У нас тільки оригінальна продукція (вів товар сертифікований)!⠀
🏯 Працюємо на пряму з фабриками виробниками!⠀
🏁 Гарантія низької ціни!⠀
Більше моделей на нашому сайті
💖 Наш сайт: https://x-sale.com.ua⠀
💙 Facebook: https://www.facebook.com/sale.com.ua
💜 Instagram: https://www.instagram.com/x_sale_
💛 Telegram канал:⠀ https://t.me/x_sale
💚 Whats App/Viber 📲 +380985903000⠀
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Good Fun |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/50 |
| Обхват грудей | 105 см |
| Обхват стегон | 112 см |
| Міжнародний розмір | XL-2XL |
| Вид куртки | Стьобана |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Колір | Рожевий |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 61 см |
| Довжина рукава вироба | 66 см |
| Стан | Новий |
| Особливості | З капюшоном, З карманом, На блискавці |
- Ціна: 700 ₴






