Продавець Верхній Жіночий Одяг Фабричний Китай 🇨🇳 X-SALE розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
394 відгуків
Торгівельний Центр "Барабашова", Харків, Україна
+380 (67) 104-56-66
+380 (98) 590-30-00
Жіночий Верхній Одяг

Утеплювачі у зимовому одязі: пух або поліестер?!

Утеплювачі у зимовому одязі: пух або поліестер?!

На яку погоду сучасні утеплювачі ?

Утеплений одяг для дорослих проводиться із застосуванням різних природних і синтетичних матеріалів.

Найбільш ефективним утеплювачем залишається якісний пух водоплавних птахів.

Але технології виробництва теплоізоляційних матеріалів з 100% поліестеру постійно удосконалюються, нові матеріали все більш успішно замінюють традиційні.

Перевага хорошого утеплювача полягає в тому, що він не пропускає нагріте повітря з-під одягу і холодний під одяг. Це досягається наявністю значної за обсягом повітряного прошарку між волокнами.

 

 

Про утеплювачі з 100% поліестеру

 

Часто серед покупців звучить питання, що за утеплювач поліестер 100%.

Скептичне сприйняття 100%-го поліестеру в якості утеплювача, має під собою підстави, але ці підстави скоріше можна віднести до наслідків минулого досвіду. Раніше багато компаній, особливо підприємства з СРСР, виробляли утеплювач, який мав досить велику щільність, слеживался, м'яв, не витримував прання і тривалої експлуатації. Природно, виконувати своє призначення як випливає такий матеріал не міг.

В даний час поліестеровий утеплювач не випускають з прямих ниток, а з волокон, згорнутих в трубочки, в спіралі і в інші стійкі просторові структури. При носінні і пранні сучасний поліестер не втрачає форму і властивості. Цього досить, щоб матеріал мав невелику щільність і володів відмінними теплоізоляційними характеристиками.

І його можна використовувати в несприятливу погоду, в плані температури.

Поліестер за час його використання знайшло різні торгові назви, які слід знати, щоб розуміти, як застосовувати одяг з таким утеплювачем.

 

Перший утеплювач — синтепон

Material-sintepon-768x538.jpg

Матеріал з 100% поліестеру, синтепон, ділять:

  • старий;
  • новий.

До старих відносять матеріал, що складається з 2 і більше шарів волокон, спрямованих в одній площині. Його рекомендують носити в міжсезоння, при холодах не більше 5 градусів морозу. Зв'язок між нитками поліестеру слабка. Утеплювач швидко зношується, починає скочуватися і пробиватися крізь верхній матеріал.

Відрізняється невисокою вартістю, використовується при пошитті різноманітних курток, інших виробів. Часті прання призводять до втрати первісної пружності, зменшуючи теплопровідність. Може мати щільністю від 50 до 600 г/м2.

Часто виробники використовують кілька шарів синтепонового полотна, щоб забезпечити необхідну щільність. Наповнювач 250 г/м2 підійде для демісезонного пальто, розрахованого на температуру до -5. Зимові куртки при морозі -25 наповнюють синтепоном щільністю не менше 350 гр.

 

У новому синтепоні 100% поліестер утеплювач має повітряну прошарок і пов'язані термічним способом волокна. Він легше по вазі, добре зберігає тепло, довго носиться.

Вдосконалений утеплювач поліестер – це велика кількість переваг в порівнянні з попередником.

 

 

Другий утеплювач холлофайбер

Неткане волокно у вигляді кульок або спіралей з поліестеру, розроблено російськими фахівцями. Виготовляється шляхом спікання під впливом високої температури. Володіє високою теплопровідністю, невисокою вартістю, відновлює форму після сильного стиснення.

Для теплої осені підійде щільність 70 г/м2, для холодної – 150, для морозу до -30 градусів – 300 гр. на м2.

По якостям цей матеріал перевершує синтепон, але все-таки поступається тинсулейту.

 

Тінсулейт (Thinsulate)

Це один з найбільш якісних поліестерових утеплювачів, практично не поступаються за своїми можливостями пуху.

Дуже легкий і тонкий матеріал, що володіє всіма позитивними якостями натурального пуху, але позбавлений його недоліків. Тінсулейт складається з мікроскопічних волокон, оточених повітряним прошарком. Одяг з цим наповнювачем тонка, легка, дихаюча, дуже тепла.

Відмінно переться, не втрачає форму. Матеріал використовують для пошиття альпіністських комбінезонів і спальників, а також для одягу нафтовиків і полярників, які працюють в суворих умовах півночі. Щільність від 480 г/м2 забезпечить комфорт при дуже сильних морозів до -60 градусів.

Просторова структура матеріалу, її стійкість дозволяють утримувати тепло навіть при дуже низьких температурах. Навіть в одязі з досить тонким шаром утеплювача можна сміливо виходити на вулицю при температурі -30°С.

Тінсулейт проходить навіть суворі випробування морозом, на даному етапі технологічного прогресу є самим універсальним. Володіючи найвищими енергозберігаючими властивостями, прирівнюється до пуху. Найтонші волокна дозволяють зберігати тепло навіть при -30°С, при цьому будучи достатньо легкими і теплими.

Після численних прань повертає свій первісний вигляд, зігріваючи в сильні холоди. Підходить для машинного прання при 40°С і віджимання.

Одяг з такими наповнювачами служить довго і надійно оберігає від холоду. Але коштують куртки з таким утеплювачем досить дорого.

 

БІО-ПУХ

Біо-пух – унікальна розробка двох всесвітньо відомих компаній DuPont ЗМ Thinsulate. В основу матеріалу входить біополімер, який був запатентований американської та японської організаціями DuPont і Sorona.

Біо-пух вважається одним з перших наповнювачів з біологічної основою, який застосовується в текстильній промисловості. Пухнастий і м'який утеплювач володіє природною тривимірної сферичної формою, як натуральний пух. Матеріал пружний, шовковистий на дотик, з повітряної структурою. У сухому вигляді біо-пух пручається стиску й відразу ж розправляється.

Переваги утеплювача:

  • Матеріал ефективно зберігає тепло (вважається, що майже в 1,5 рази тепліше свого натурального аналога), витримує температуру до -40 градусів.
  • Біо-пух не мігрує через тканину, зберігає форму і об'єм виробу, не стоншується, не пробивається крізь отвори швів.
  • Простота в догляді – біо-пух можна випрати в звичайній пральній машинці і висушити природним чином. Після домашнього догляду матеріал не скочується і не утворює грудки, а також дуже швидко сохне.
  • Утеплювач дуже легкий, не обважнює одяг і не перешкоджає вільному руху.
  • Також біо-пух не викликає роздратування і свербіння на шкірі, не вбирає сторонні запахи, не викликає алергії.
  • Утеплювач вологостійкий і добре протистоїть несприятливих погодних умов, не страждає від вологості під час зберігання.
  • Висока формостійкість і пластичність захищає вироби з біо-пухом від деформації, заломів, стоншування структури.
  • Зносостійкість матеріалу робить його практичним в експлуатації.

До питання про те, які витримує температури біо-пух. Незважаючи на властивості утеплювача, кожна людина володіє власною опірність холоду, яка також залежить від кліматичної зони проживання. Будь-який матеріал слід підбирати індивідуально, враховуючи здібності і особливості організму.

 

 

На яку погоду одягати куртку, в якій утеплювач 100% поліестер зазначених брендів? Цілком комфортно і безпечно у плані можливості переохолодження можна відчувати себе при температурі до -25°С

Грами і температура

Кількість 100%-го поліестеру в грамах у верхньому одязі найчастіше визначає, за яких мінімальних температурах такий одяг можна носити. Природно, все залежить від розміру одягу та від якості утеплювача, але ваговий показник іноді буває непоганим орієнтиром.

Чітких меж вагового показника вказати неможливо ще й з причини індивідуальних особливостей людини. Хто легше переносить морози, хтось важче. Крім того, багато чого залежить від кількості і якості одягненою одягу під куртку або пуховик.
Як правильно вибирати утеплювач під певну погоду.

Інформативними є матеріали від виробника. На сайтах поважаючих себе компаній обов'язково знайдеться детальна інформація про властивості утеплювача. Вона особливо актуальна ще і з тієї причини, що нові, більш досконалі матеріали з'являються постійно.

При виборі одягу на синтетичному утеплювачі орієнтуйтеся на погодні умови, характерні для вашої широти. Необхідну інформацію про набиванні пуховика або куртки можна дізнатися у продавця або прочитати на етикетці. Деякі види наповнювачів можна визначити на дотик – синтепон, синтепух, холлофайбер, в інших випадках доведеться повірити написів.

Для зими в Україні можна сміливо купувати куртку з синтетичної набиванням щільністю 100, 200, 250 гр./м2.

 

Можна зробити висновок, що поліестер витримує умови з дуже низьким температурним режимом. Однак утеплювач 100% поліестер до якої температури може опускатися показник, залежить не тільки від використовуваного матеріалу. Істотне значення мають фізичні особливості людини.

Підіб'ємо підсумок, так утеплювач 100% поліестер до якої температури комфортний? Комусь при-250З досить тепло, а хто-то, при рівній температурі і в такому ж одязі, відчуває холод. Фізична активність або розслаблений стан також важливі для теплових відчуттів.

Варто звертати увагу і на погодні умови, крім показань термометра: вологість, вітер, сонце.

 

Критерії для вибору одягу з утеплювачем поліестером

Перше правило вдалої покупки полягає в уважному і вдумливому прочитанні ярликів про використовувані матеріали при виготовленні даного виробу. На них, як правило, вказується сировина, що застосовується для виробництва матеріалу зовнішньої тканини, підкладки і утеплювача. Всі оригінальні назви застосовуваних утеплювачів найчастіше є 100% поліестер, який набуває різні форми при дотриманні певних технологічних процесів.

І останнє правило, яке необхідно запам'ятати, полягає в тому, що гріє не поліестер, а повітряний прошарок. Чим більше вільного простору між волокнистою структурою, тим нижче температурний поріг і краще енергозбереження. Річ відповідає всім перерахованим вище критеріям буде здатна на довгострокову службу.

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner