Пальто пуховик Жіночий стьоганий р.54,58 Темний графіт утеплювач верблюжа вовна

- В наявності 2 од.
- Код: 127 g
2 940 ₴
+380 (98) 590-30-00
Вадим
- +380 (67) 104-56-66Viber, WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🇨🇳 Тепле зимове пальто від ТМ Caroles Фабрика Китай
Їхні вироби відповідають світовим трендам: якісні, модні, дуже теплі, а вартість досить приваблива.
🐫 Утеплювач: ¦Верблюжа Вовна.Пуховики з утеплювачем з верблюжої вовни не потребують попередньої реклами: вони продають самі себе. Купівля пуховика з верблюжою вовною раз і назавжди вирішує проблему красивого зовнішнього вигляду з жовтня до квітня.
Колір Темний Графіт В наявності Розміри: 4XL, 6XL (54,58)
Колір Чорний ✅ В наявності Розмір: 3XL (52)
↗️ Розмірна Сітка см фото.Виріб Повномірний.
📌 Довжина Спини ok.110 см
📌 Довжина Плечів 46-48 см
📌 Довжина Рукави 66 см
Опис та Характеристики Моделі:
* Верх - Щільна Плащова Тканина з Водовідштовхувальним просоченням
* Застібається Виріб на Двосторонню блискавку
* Вітрозахисна планка на кнопках
* Зовні 2 кишені, застібаються на кнопки
* Внутрішня кишеня
* Міцна Фірмова Підкладка
* Усередині Рукава Високі Трикотажні двошарові манжети
* Дуже зручний глибокий комір-капюшон затягується шнурками
* При пошитті використана фірмова фурнітура високої якості
Пуховик легкий у догляді, всього лише делікатне машинне або ручне прання.
Наповнювачі «верблюжа вовна»
Щільність наповнювачів «верблюжа вовна» становить від 100 до 450 г/кв.м, що дозволяє підібрати оптимальний різновид матеріалу для конкретного виду продукції. Іншими перевагами утеплювачів можна назвати:
невелика вага, легкість, що підвищує комфорт експлуатації готових виробів;
простоту догляду;
відмінну повітропроникність, гігроскопічність.
Пласти термо-скріпленого полотна з верблюжої вовни та пуху характеризуються також стійкістю до зминання, за рахунок чого готові вироби зберігають відмінний зовнішній вигляд протягом багатьох років експлуатації.Верблюжа вовна - є одним з найдорожчих наповнювачів для курток, це нетканий матеріал, що є натуральним волокном.
🚀 Доставка по Україні можлива в день оплати!⠀
🏅 У нас тільки оригінальна продукція (весь товар сертифікований)!⠀
🏯 Працюємо на пряму із фабриками виробниками!⠀
🏁 Гарантія низької ціни!⠀
‼️ Увага! Важлива інформація по післяплатах!!!⠀
Відправка верхнього одягу з оплатою післяплатою, провадиться за умови мінімальної передоплати, у розмірі 200 грн.
💖 Наш сайт: https://x-sale.com.ua⠀
💙 Facebook: https://www.facebook.com/sale.com.ua
💜 Instagram: https://www.instagram.com/x_sale_
💚 Whats App/Viber 📲 +380985903000
Їхні вироби відповідають світовим трендам: якісні, модні, дуже теплі, а вартість досить приваблива.
🐫 Утеплювач: ¦Верблюжа Вовна.Пуховики з утеплювачем з верблюжої вовни не потребують попередньої реклами: вони продають самі себе. Купівля пуховика з верблюжою вовною раз і назавжди вирішує проблему красивого зовнішнього вигляду з жовтня до квітня.
Колір Темний Графіт В наявності Розміри: 4XL, 6XL (54,58)
Колір Чорний ✅ В наявності Розмір: 3XL (52)
↗️ Розмірна Сітка см фото.Виріб Повномірний.
📌 Довжина Спини ok.110 см
📌 Довжина Плечів 46-48 см
📌 Довжина Рукави 66 см
Опис та Характеристики Моделі:
* Верх - Щільна Плащова Тканина з Водовідштовхувальним просоченням
* Застібається Виріб на Двосторонню блискавку
* Вітрозахисна планка на кнопках
* Зовні 2 кишені, застібаються на кнопки
* Внутрішня кишеня
* Міцна Фірмова Підкладка
* Усередині Рукава Високі Трикотажні двошарові манжети
* Дуже зручний глибокий комір-капюшон затягується шнурками
* При пошитті використана фірмова фурнітура високої якості
Пуховик легкий у догляді, всього лише делікатне машинне або ручне прання.
Наповнювачі «верблюжа вовна»
Щільність наповнювачів «верблюжа вовна» становить від 100 до 450 г/кв.м, що дозволяє підібрати оптимальний різновид матеріалу для конкретного виду продукції. Іншими перевагами утеплювачів можна назвати:
невелика вага, легкість, що підвищує комфорт експлуатації готових виробів;
простоту догляду;
відмінну повітропроникність, гігроскопічність.
Пласти термо-скріпленого полотна з верблюжої вовни та пуху характеризуються також стійкістю до зминання, за рахунок чого готові вироби зберігають відмінний зовнішній вигляд протягом багатьох років експлуатації.Верблюжа вовна - є одним з найдорожчих наповнювачів для курток, це нетканий матеріал, що є натуральним волокном.
🚀 Доставка по Україні можлива в день оплати!⠀
🏅 У нас тільки оригінальна продукція (весь товар сертифікований)!⠀
🏯 Працюємо на пряму із фабриками виробниками!⠀
🏁 Гарантія низької ціни!⠀
‼️ Увага! Важлива інформація по післяплатах!!!⠀
Відправка верхнього одягу з оплатою післяплатою, провадиться за умови мінімальної передоплати, у розмірі 200 грн.
💖 Наш сайт: https://x-sale.com.ua⠀
💙 Facebook: https://www.facebook.com/sale.com.ua
💜 Instagram: https://www.instagram.com/x_sale_
💚 Whats App/Viber 📲 +380985903000
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Peercat |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54 |
| Обхват стегон | 130 см |
| Обхват грудей | 120 см |
| Фасон пуховика | Пальто |
| Колір | Сірий |
| Стиль | Міський |
| Тип тканини | Плащівка |
| Вид утеплювача | Вовна |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Застібка | Блискавка |
| Тип коміра | Стійка |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Капюшон | Вшитий |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина рукава вироба | 66 см |
| Кількість кишень | 3 шт. |
| Довжина від горловини до низу вироба | 110 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 4XL |
| Вид виробу | Пальто |
| Особливості | З капюшоном, На блискавці |
| Вид куртки | Довга |
| Сезон | Зима |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасон рукава | З внутрішнім манжетом |
| Вид пальто | Пуховик |
- Ціна: 2 940 ₴





