Жіночий пуховик р.58 Зимове Пальто зі штучним хутром Верблюжя Шерсть Caroles

- Немає в наявності
- Код: 830 B
2 999 ₴
- +380 (67) 104-56-66Viber, WhatsApp
🇨🇳 Тепле зимове пальто від ТМ Caroles Фабрика Китай
Їхні вироби відповідають світовим трендам: якісні, модні, дуже теплі, а вартість досить приваблива.
🐫 Утеплювач: ¦Верблюжа Вовна. Пуховики з утеплювачем з верблюжої вовни не потребують попередньої реклами: вони продають самі себе. Купівля пуховика з верблюжою вовною раз і назавжди вирішує проблему красивого зовнішнього вигляду з жовтня до квітня.
🩶 Колір Сірий ✅ В наявності Розмір: 5XL (56)
🖤 Колір Чорний ✅ В наявності Розмір: 6XL (58)
↗️ Розмірна Сітка див. фото. Виріб Повномірний.
📌 Довжина Спини бл.105 см
📌 Довжина Плечів 47-50 см
📌 Довжина Рукави 66-67 см
Опис та Характеристики Моделі:
* Верх - М'яка Плащова Тканина з Водовідштовхувальним просоченням
* Застібається на двосторонню блискавку
* Виріб декорований білим штучним хутром
* Зовні 2 кишені
* Внутрішня містка кишеня
* Міцна Фірмова Підкладка
* Усередині Рукава Високі Трикотажні двошарові манжети
* Дуже зручний глибокий комір-капюшон
* Для зручності розташовані з боків внизу розширювачі на блискавці
* При пошитті використана фірмова фурнітура високої якості
Пуховик легкий у догляді, всього лише делікатне машинне або ручне прання.
Наповнювачі «верблюжа вовна»
Щільність наповнювачів «верблюжа вовна» становить від 100 до 450 г/кв.м, що дозволяє підібрати оптимальний різновид матеріалу для конкретного виду продукції. Іншими перевагами утеплювачів можна назвати:
невелика вага, легкість, що підвищує комфорт експлуатації готових виробів;
простоту догляду;
відмінну повітропроникність, гігроскопічність.
Пласти термо-скріпленого полотна з верблюжої вовни та пуху характеризуються також стійкістю до зминання, за рахунок чого готові вироби зберігають відмінний зовнішній вигляд протягом багатьох років експлуатації. Верблюжа вовна - є одним з найдорожчих наповнювачів для курток, це нетканий матеріал, що є натуральним волокном.
🚀 Доставка по Україні можлива в день оплати!⠀
🏅 У нас тільки оригінальна продукція (весь товар сертифікований)!⠀
🏯 Працюємо на пряму із фабриками виробниками!⠀
🏁 Гарантія низької ціни!⠀
‼️ Увага! Важлива інформація по післяплатах!!!⠀
Відправка верхнього одягу з оплатою післяплатою, провадиться за умови мінімальної передоплати, у розмірі 200 грн.
💖 Наш сайт: https://x-sale.com.ua⠀
💙 Facebook: https://www.facebook.com/sale.com.ua
💜 Instagram: https://www.instagram.com/x_sale_
💚 Whats App/Viber 📲 +380985903000
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Peercat |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 58/60 |
| Обхват стегон | 148 см |
| Обхват грудей | 136 см |
| Фасон пуховика | Пальто |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Міський |
| Тип тканини | Плащівка |
| Вид утеплювача | Вовна |
| Застібка | Блискавка |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Капюшон | Вшитий |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина рукава вироба | 66 см |
| Кількість кишень | 3 шт. |
| Довжина від горловини до низу вироба | 105 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 6XL |
| Вид виробу | Пальто |
| Особливості | З капюшоном, На блискавці |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Вид пальто | Стьобана |
| Сезон | Зима |
- Ціна: 2 999 ₴






