Куртка Демісезонна Жіноча стьобана р.56 в наявності Olanmear Китай

- В наявності 1 од.
- Код: 672 k
2 250 ₴
- +380 (67) 104-56-66Viber, WhatsApp
Демісезонна Утеплена Куртка з Капюшоном Olanmear арт.672
🇨🇳 Вироби Фабрики Olanmear відомі Високию Якістю за доступними цінами
Сучасний і лаконічний дизайн. Нічого зайвого, водночас куртка тепла та комфортна.
☕️ Колір Капучино Розміри в наявності: 56
✅ Колір Фісташковий Розміри в наявності: 48, 54
↗️Модель МАЛОМІРНА! Розмірна сітка див. фото↗️
📌 Довжина по спинці: близько 80 см
📌 Довжина Рукави: 64-66 см
📌 Довжина Плечів: 44-46 см
Короткий опис:
М'яка плащова водонепроникна тканина (НЕ ПРОМОКАЄ)
Застібається Виріб на двосторонню приховану Блискавку
Зручний Знімний Утеплений Капюшон
2 зовнішні кишені на кнопках
Міцна фірмова підкладка
Високоякісний наповнювач - Біопух Sustans soronа (НЕ ЗБИВАЄТЬСЯ)
При пранні не збивається! зберігає всі свої якості та властивості
Виріб не потребує особливого догляду. Досить делікатного прання. Швидко сохне
При пошитті використана фірмова фурнітура високої якості
🚀 Доставка по Україні можлива на день оплати!⠀
У нас тільки оригінальна продукція (вів товар сертифікований)!
Працюємо на пряму з фабриками виробниками!⠀
⛳ Гарантія низької ціни!⠀
За запитом додаткові фото та розмірні сітки.⠀
Індивідуально допомагаючи з підбором моделі та розміру за Вашими вимірами. ⠀
💁 Пишіть, телефонуйте, — детально відповісте на всі Ваші питання⠀
Відсилання верхнього одягу з платтям, що накладається, за умови мінімальної передоплати, у розмірі 150 грн
💖 Наш сайт: https://x-sale.com.ua⠀
💙 Facebook: https://www.facebook.com/sale.com.ua
💜 Instagram: https://www.instagram.com/x_sale_
💛 Telegram канал:⠀ https://t.me/x_sale
💚 Whats App/Viber 📲 +380985903000
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olanmear |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54/56 |
| Обхват грудей | 124 см |
| Обхват стегон | 125 см |
| Міжнародний розмір | 4XL/5XL |
| Вид куртки | Стьобана |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Штучний пух |
| Колір | Мокко |
| Капюшон | Знімний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 80 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Стан | Новий |
| Особливості | З капюшоном, З карманом, На блискавці |
| Основні атрибути | |
| Кольори | Капучино, Фісташковий |
- Ціна: 2 250 ₴







