Куртка Демісезонна Жіноча стьобана Фабричний Olanmear Китай Розмір 48

- В наявності 1 од.
- Код: 689 k
2 500 ₴
- +380 (67) 104-56-66Viber, WhatsApp
Демісезонна Утеплена Куртка з Капюшоном Olanmear арт.689
🇨🇳 Вироби Фабрики Olanmear відомі Високим Якістю за доступними цінами
Сучасний та лаконічний дизайн. Нічого зайвого, - при цьому куртка тепла та комфортна.
🖤 Колір Чорний Розміри в наявності: 48, 52
☕️ Колір Капучино Розміри в наявності: 48
✅ Колір Фісташковий Розміри в наявності: 48
↗️ Розмірна сітка див. фото↗️
📌 Довжина по спинці: близько 95 см
📌 Довжина Рукави: 65-66 см
📌 Довжина Плечів: 42-47 см
Короткий опис:
Асиметричний крій, низ спинки трохи довший
М'яка плащова водонепроникна тканина (НЕ ПРОМОКАЄ)
Застібається Виріб на двосторонню приховану Блискавку
Спинка декорована шліцею-обманкою
Зручний утеплений каптур
2 зовнішні кишені
Міцна фірмова підкладка
Високоякісний наповнювач - Біопух Sustans soronа (НЕ ЗБИВАЄТЬСЯ)
При пранні не збивається! зберігає всі свої якості та властивості
Виріб не потребує особливого догляду. Досить делікатного прання. Швидко сохне
При пошитті використана фірмова фурнітура високої якості
🚀 Доставка по Україні можлива в день оплати!⠀
У нас лише оригінальна продукція (весь товар сертифікований)!
Працюємо на пряму із фабриками виробниками!⠀
⛳ Гарантія низької ціни!⠀
За запитом додаткові фото та розмірні сітки.⠀
Індивідуально допомагаємо з підбором моделі та розміру за Вашими вимірами. ⠀
💁 Пишіть, телефонуйте, - детально відповімо на всі Ваші запитання⠀
Відправка верхнього одягу з оплатою післяплатою, провадиться за умови мінімальної передоплати, у розмірі 150 грн.⠀
💖 Наш сайт: https://x-sale.com.ua⠀
💙 Facebook: https://www.facebook.com/sale.com.ua
💜 Instagram: https://www.instagram.com/x_sale_
💛 Telegram канал:⠀ https://t.me/x_sale
💚 Whats App/Viber 📲 +380985903000
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olanmear |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46/48 |
| Обхват грудей | 110 см |
| Обхват стегон | 115 см |
| Міжнародний розмір | Oversize |
| Вид куртки | Стьобана |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Штучний пух |
| Колір | Мокко |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 95 см |
| Довжина рукава вироба | 66 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
| Особливості | З капюшоном, З карманом, На блискавці |
| Основні атрибути | |
| Кольори | Капучино, Фісташковий, Чорний |
- Ціна: 2 500 ₴






