Жіночий Фірмовий Пуховик р.46-48 Lusskiri Біопух Водовідштовхувальна плащівка

- В наявності 1 од.
- Код: 8615 P
3 100 ₴
- +380 (67) 104-56-66Viber, WhatsApp
🇨🇳 Стильний, зручний і практичний Пуховик Lusskiri сезону Зима, з великим, об'ємним і теплим капюшоном. Гріє краще вовняного ковдри, за рахунок утеплювача DuPont™ Sorona за термоізоляційні характеристиками ідентичний натуральному пташиного пуху, але при цьому має ряд переваг, таких як еластичність, негигроскопичность і гіпоалергенність. Кожен шар важить всього 5-10 грамів на квадратний метр. Додатково прошарку повітря між шарами підвищують термоізоляцію. Ідеальний наповнювач для сучасного одягу — невелика вага, тепло, легкість, свобода руху.
- 📌 Розмір в наявності L (46-48) Розмірна Сітка см фото ↗️
- 💎 Колір Графіт
- ✅ Довжина Виробу по спинці ок. 80см.
- ✅ Довжина Рукава 66 см
- ✅ Довжина Плечей 42-43 см
Короткий Опис Моделі:
* Верх скомбінований з матовою і глянсовою Щільною Плащової Тканини з Водовідштовхувальним просоченням
* Застібається Виріб на Двосторонню блискавку
* Всередині рукава - двошарові трикотажні манжети
* Міцна Фірмова Підкладка
* Зовні 2 кишені застібаються кнопками
* Всередині потайну кишеню
* Для зручності внизу з боків функціональні блискавки розширювачі
* Утеплений Глибокий комір-капюшон з фіксаторами
* При пошитті використана фірмова фурнітура високої якості
* Утеплювач: Біо-пух DuPont Sorona (НЕ ЗБИВАЄТЬСЯ!)
* Пуховик легкий у догляді, лише делікатна машинне або ручне прання.
Індивідуально допомагаємо з вибором моделі і розміру за Вашими замірами.
Пишіть, телефонуйте, - детально відповімо на всі Ваші запитання
🚀 Доставка по Україні можлива в день оплати!⠀
🏅 У нас тільки оригінальна продукція (весь товар сертифікований)!⠀
🏯 Працюємо на пряму з фабриками-виробниками!⠀
🏁 Гарантія низької ціни!⠀
Більше моделей на нашому сайті
💖 Наш сайт: https://x-sale.com.ua⠀
💙 Facebook: https://www.facebook.com/sale.com.ua
💜 Instagram: https://www.instagram.com/x_sale_
💚 Whats App/Viber 📲 +380985903000⠀
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lusskiri |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46/48 |
| Обхват стегон | 115 см |
| Обхват грудей | 110 см |
| Фасон пуховика | Куртка |
| Колір | Сірий |
| Стиль | Міський |
| Тип тканини | Плащівка |
| Вид утеплювача | Штучний пух, Тінсулейт |
| Застібка | Блискавка |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Капюшон | Вшитий |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина рукава вироба | 66 см |
| Кількість кишень | 3 шт. |
| Довжина від горловини до низу вироба | 80 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Зима |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид куртки | Пуховик |
- Ціна: 3 100 ₴









