Плащ Жіночий Утеплений р.52, 54 Демісезонне стьобане пальто Symonder

- В наявності 2 од.
- Код: 631 L
2 500 ₴
- +380 (67) 104-56-66Viber, WhatsApp
🍂 НОВА Батальна Модель Сезон Осінь Весна
☂️ Демісезонне Утеплене Стьобана Пальто Плащ з Капюшоном арт. 631
🇨🇳 ТМ Symonder – Фабричний Китай
Найбільша торгова марка з пошиття одягу з потужностями в Туреччині і Китаї присутня на ринку верхнього одягу з 1993 року. Бренд Symonder пропонує якісні і стильні куртки та пуховики, які відповідають найвищим міжнародним стандартам.
Висока Якість за Доступними Цінами від Прямого Постачальника.⠀
✅ Світло Сірий (Беж) - Розміри в Наявності: 52, 54
* Розмірна сітка див. фото↗️
* Довжина Виробу по спинці ок. 110 см
* Рукав 66-69 см, регульований манжет
ХАРАКТЕРИСТИКИ
* Напів-приталений силует елегантно сидить по фігурі
* Вологонепроникний Матеріал (НЕ ПРОМОКАЄ!)
* Застібається Виріб на Блискавку
* Зручний Капюшон з фіксаторами
* Високої Якості фурнітура
* Міцна Фірмова підкладка
* 2 зовнішніх кишені на блискавці, 1 внутрішній⠀
* Утеплювач БИОПУХ Sustans sorona (НЕ ЗБИВАЄТЬСЯ)
🚀 Доставка по Україні можлива в день оплати!⠀
🏅 У нас тільки оригінальна продукція (весь товар сертифікований)!⠀
🏯 Працюємо на пряму із фабриками виробниками!⠀
🏁 Гарантія низької ціни!⠀
☑ Увага! Важлива інформація по післяплатах!!!⠀
Відправка верхнього одягу з оплатою післяплатою, провадиться за умови мінімальної передоплати, у розмірі 150 грн.
💖 Наш сайт: https://x-sale.com.ua⠀
💙 Facebook: https://www.facebook.com/sale.com.ua
💜 Instagram: https://www.instagram.com/x_sale_
💛 Telegram канал:⠀ https://t.me/x_sale
💚 Whats App/Viber 📲 +380985903000⠀
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Symonder |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52/54 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид плащів | Довгий плащ |
| Тип матеріалу | Штучний |
| Тип тканини | Плащівка |
| Вид утеплювача | Штучний пух |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Фасон рукава | Довгий |
| Колір | Бежевий |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина рукава вироба | 66 см |
| Довжина від горловини до низу вироба | 110 см |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 3 шт. |
| Капюшон | Вшитий |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 3XL-4XL |
| Довжина виробу | 111 см |
| Особливості | З капюшоном, З карманом, На блискавці |
| Вид пальто | Довге |
| Кольори | Беж |
| Розміри | 52, 54 |
- Ціна: 2 500 ₴



